Klub odbojke na pijesku - Vrapče

Završnica Prvenstva Grada Zagreba

S krajem natjecateljske sezone 2012/2013 završilo je i Prvenstvo Grada Zagreba u odbojci na pijesku za seniore. Finalne i polufinalne utakmice odigravane su u tri seta, a što ukazuje da do posljednjeg trenutka nismo znali pobjednike posljednjeg okupljanja seniora. Naime, na Jarunu (Malo Jezero) u četvrtak u večernjim satima seniori su odigravali svoje posljednje natjecateljske utakmice u ovoj sezoni, a pobjednici zauzeli postolje.

Tako je, prvo mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u muškoj kategoriji zauzeo je par Nikolaus/Silić (Kop Jarun) pobjedom od 2:1 zagrebačkog para Zhoukovski/Gracin. Predstavnici kluba odbojke na pijesku Vrapče Stojnić/Božić rezultatom od 15:13 u posljednjem setu uspjeli su osigurati treće mjesto na službenoj ljestvici Prvenstva Grada Zagreba 2013.

Rezultate zadnjeg seniorskog okupljanja preuzmite ovdje.